Kim?

Büyücü olsa , bir sürü boooL muzlu waffle yapsa , Coca-Cola onun olsa hayrına dağıtsa! (Zzzt ! Reklam) Mutlu sonla biten bir öykünün, bitmek bilmeyen mutlu sonunda SONSUZa kadar yaşasa =) , Bir fabrika kursa ?! Düşlerini seri üretime geçirse herkes mutlu olsa ..

Motosiklete binse , kollarını iki yana Kocamaaan açıp gözlerini kapatsa mesela ? (tamam! bu biraz riskli olabilir. Evde denemeyin , trafiğe kapalı alan bulduğumda sizin için deneyeceğim.) Motosikletten neden vazgeçemiyorsun diye soranlara “Minicik Serçelerin, kırlangıçların yanımda uçmaları, upuzun yol boyunca beni yalnız bırakmamaları hoşuma gidiyor ..” demeye korkmasa !?&%+^ Aslında sadece insan olsa !? Nefes alsa mesela .. Hatta bütün hayatının filmlerdeki gibi geçeceğine inansa =) Biraz huysuz olsa , hemen alınsa , azıcık utansa ama kimseye kıyamasa .. Yine de ANTİSEPTİK SOLÜSYON olsa, iyileştirmek için ilk adımı o atsa !!? Çaykolik olsa yanına sigarasını da yaksa (ooh mis gibi) Pazartesi sendromu yaşayamadığına üzülse (evet yaşamıyorum ve neden bu kadar popüler bir kavram merak ediyorum.) Kah gülse kah ağlasa =P (tamam bu espiriydi)

Bu liste ne kadar uzar biliyor musun?

Ben Övgü,

Bazılarına göre küçüğüm , bazılarına göre büyüğüm :) Kendimle akranım ben! 27 Aralık’da doğmuşum ..

Çanakkale’de büyüdüm.. Galatasaray taraftarıyım, eski basketbolcuyum, dalgıçım, okurum, yazarım, yerim, içerim, gezerim, tozarım, görürüm, fotoğraf çekerim, şuursuzca bir kenarda dikilip kendi kendime şarkı söylerim :), sonra kendime çok gülerim , yemek yapmaya bayılırım ( ama bulaşıktan nefret ederim ! ) üstüm başım morumsu kırmızı olana kadar böğürtlene DOYMAYI severim… Zamane genciyim , Pizza Hut mı, Burger King mi  ? dersen karar veremem ! (biraz oburluk da var tabi) Fakaaat annemin ısrarla çöpe atmaya çalıştığı eski vileda kovasıyla başlatığım “arka balkonunuzda organik tarım yapın” akımının sonuçlarına katlanıp, şu sıralar bol miktarda ot tüketiyorum :)

Pembeyi severim ama sarışınlardan nefret ederim.  Kuşlar çiçekler böcekler filan tam benlik şeyler işte .. Elektronik vazgeçilmezlerimden ama fotoğraf çeken cep telefonu kavramına da karşıyım inceden! makyaj yapmayan bir makyaj yorumcusuyumdur aslında (gıcığım hatta!) …  Ürkülecek bir durum yoook, öyle her şeye karışmam , bulaşmam amaaa göz var nizam var kardeşim! Thetis’in Aşil’i bacağından tutup Styx’e (ölümsüzlük nehri) batırmasını anımsattı bana :)  Bizim gençler de aynı öyle (kesinlikle o kategoride değilim!)  , kafalarından aşağı batmışlar çıkmışlar boyaya !

İlla ki hayallerim var benimde! Her ne kadar “evli, mutlu, çocuklu” gibi olmasa da bunu hayal edenlere de saygım sonsuz tabi :) Bir gün her şeyin herkes için çok daha güzel olacağına inanıyorum..

bitti :)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: