ÇOK İSTİYORUM


İstanbul Şehir Üniversitesi’nin bu yıl ikinci kez düzenlediği Çok İstiyorum Bursu’na başvurular başladı. ‘Nasıl Bir Üniversitede Okumak İstediğini’ en iyi anlatan ve İstanbul Şehir Üniversitesi’ne ÖSYM tarafından yerleştirilen 3 öğrenciye puanı ne olursa olsun tam burs verilecek. Başvurular 10 Temmuz’a kadar sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden yapılabilecek.

Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan İstanbul Şehir Üniversitesi, 2011-2012 akademik yılında alacağı 415 öğrenciden 380’nine değişen oranlarda burs imkanı sağlayacak. İstanbul Şehir Üniversitesi’nin büyük ilgi gören ‘Çok İstiyorum Bursu’na da başvurular başladı. İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen ve 500’ün üzerinde öğrencinin başvurduğu bu burs için öğrenciler İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya’ya  ‘Çok İstiyorum Bursu’nu Neden Çok İstediğini’ anlatan mektup yazmıştı. Çok İstiyorum Bursu’nun bu yıl ki konusu ise ‘Nasıl Bir Üniversitede Okumak İstiyorsun?’ 10 Temmuz’a kadar ‘Nasıl Bir Üniversitede Okumak İstediğini’ yazıp, sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden (www.facebook.com/istanbulsehiruniversitesi) başvuran ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nin burssuz veya kısmi burslu bölümlerinden birine ÖSYM tarafından yerleştirilen 3 kişi puanı ne olursa olsun tam burs imkanına sahip olacak.

Çok İstiyorum Bursu Neyi Kapsıyor? (Mezun olana kadar*)
1) Öğrenim ücretinin tamamından muafiyet

2) 9 ay boyunca yemek bursu

3) Üniversite konukevinde ücretsiz kalma imkânı

4) Öğrenim süresince temel ders kitabı giderlerinin karşılanması

* Bursun devamı İstanbul Şehir Üniversitesi tam bursunun devamı ile aynı koşullardadır. Yani hazırlık sınıfında geçirilen (1 1 yıl) süre ile lisans programında geçirilen (4 3 yıl) süre boyunca devam edecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: